Dołącz do nas

Real Estate Manager

Biurowa cyfrowa rewolucja

Nowe biuro Accenture Operations w Proximo liczy 11 tys. m2, gdzie na 5 piętrach ulokowano blisko 1500 pracowników. Jak przebiegał proces przeprowadzki i aranżacji? Jakie nowoczesne rozwiązania technologiczne zastosowała firma w swoim nowym biurze? Czym jest Command Center? Dlaczego najemcy stają się coraz bardziej wymagający i co firmy z sektora GBS/SSC/BPO biorą pod uwagę przy wyborze lokalizacji? Opowiada o tym Edyta Gałaszewska-Bogusz, dyrektor w Accenture Operations Polska.

Chciałam porozmawiać o Państwa przeprowadzce biura i jego głośnej aranżacji. To był bardzo duży projekt.
To był ogromny projekt, na którego realizację mieliśmy niewiele czasu. Większość pięter wykończyliśmy jednak już w ciągu trzech miesięcy.
Sam proces przeprowadzki nie mógł wpływać znacząco na komfort pracy i z tego powodu  zorganizowaliśmy ją w weekendy, aby pracownicy mogli przyjść na przy...

Artykuł dostępny tylko w prenumeracie PREMIUM

Pozostało jeszcze 94% treści

Podstawowy

Usługi doradcze w branży utrzymania czystości

Wiedza z zakresu cleaningu jest jak program antywirusowy – nieustannie należy ją aktualizować, inaczej staje się bezużyteczna. Dotyczy to zresztą kompetencji we wszystkich szybko rozwijających się dziedzinach gospodarki.
Podstawowy

Jaśniejsza droga do efektywności

Nowe podejście do dotychczasowych modeli dostarczania produktów i usług w oparciu o Internet Rzeczy kompletnie zmienia sposób, w jaki użytkuje oraz obsługuje się obecnie infrastrukturę oświetleniową. Inteligentne systemy oraz p...