Dołącz do nas

Real Estate Manager

Autor Plaisant Joanna

Zasady etyki zawodowej

Standardy Praktyki Zawodowej – Agencja i Pośrednictwo (REABS) opracowane przez RICS zawierają wytyczne dotyczące wzorowej praktyki dla agentów i pośredników w obrocie nieruchomościami, działających we wszystkich regionach świata. Wytyczne ułatwiają członkom organizacji budowanie trwałej współpracy z klientami, a także wiarygodnego wizerunku w branży.

Działanie zgodnie z etyką leży u podstaw tego, co dla RICS oznacza profesjonalizm usług: jest tym, co wyróżnia prawdziwych zawodowców od pozostałych graczy na rynku. Kierując się tym przekonaniem, opracowaliśmy w naszej organizacji usystematyzowany zestaw standardów etycznych i zawodowych. Dzięki temu możemy wspierać naszych członków w ich działaniach, pomóc im w budowaniu wiarygodnego wizerunku i w zdobywaniu zaufania osób, z którymi współpracują.

Standardy RICS stanowią źródło wiarygodności i zaufania do branży real estate. Zapewniają spełnianie podstawowych norm dotyczących jakości usług firm i agencji doradczych funkcjonujących na rynku.

Budowanie trwałych relacji z klientami

Standardy RICS ułatwiają członkom organizacji budowanie trwałej współpracy z klientami. Partner czuje, że może zaufać ekspertowi naszej organizacji i powierzyć mu konkretne zadania, które zostaną wykonane w sposób uczciwy, prz...

Artykuł dostępny tylko w prenumeracie PREMIUM

Pozostało jeszcze 92% treści

Podstawowy

Usługi doradcze w branży utrzymania czystości

Wiedza z zakresu cleaningu jest jak program antywirusowy – nieustannie należy ją aktualizować, inaczej staje się bezużyteczna. Dotyczy to zresztą kompetencji we wszystkich szybko rozwijających się dziedzinach gospodarki.
Podstawowy

Jaśniejsza droga do efektywności

Nowe podejście do dotychczasowych modeli dostarczania produktów i usług w oparciu o Internet Rzeczy kompletnie zmienia sposób, w jaki użytkuje oraz obsługuje się obecnie infrastrukturę oświetleniową. Inteligentne systemy oraz p...