Dołącz do nas

Real Estate Manager

Autor Plaisant Joanna

Zasady etyki zawodowej

Standardy Praktyki Zawodowej – Agencja i Pośrednictwo (REABS) opracowane przez RICS zawierają wytyczne dotyczące wzorowej praktyki dla agentów i pośredników w obrocie nieruchomościami, działających we wszystkich regionach świata. Wytyczne ułatwiają członkom organizacji budowanie trwałej współpracy z klientami, a także wiarygodnego wizerunku w branży.

Działanie zgodnie z etyką leży u podstaw tego, co dla RICS oznacza profesjonalizm usług: jest tym, co wyróżnia prawdziwych zawodowców od pozostałych graczy na rynku. Kierując się tym przekonaniem, opracowaliśmy w naszej organizacji usystematyzowany zestaw standardów etycznych i zawodowych. Dzięki temu możemy wspierać naszych członków w ich działaniach, pomóc im w budowaniu wiarygodnego wizerunku i w zdobywaniu zaufania osób, z którymi współpracują.

Standardy RICS stanowią źródło wiarygodności i zaufania do branży real estate. Zapewniają spełnianie podstawowych norm dotyczących jakości usług firm i agencji doradczych funkcjonujących na rynku.

Budowanie trwałych relacji z klientami

Standardy RICS ułatwiają członkom organizacji budowanie trwałej współpracy z klientami. Partner czuje, że może zaufać ekspertowi naszej organizacji i powierzyć mu konkretne zadania, które zostaną wykonane w sposób uczciwy, prz...

Artykuł dostępny tylko w prenumeracie PREMIUM

Pozostało jeszcze 92% treści

Podstawowy

Jaśniejsza droga do efektywności

Nowe podejście do dotychczasowych modeli dostarczania produktów i usług w oparciu o Internet Rzeczy kompletnie zmienia sposób, w jaki użytkuje oraz obsługuje się obecnie infrastrukturę oświetleniową. Inteligentne systemy oraz p...