Dołącz do nas

Real Estate Manager

Namawiamy najemców na innowacje

Na swoim koncie mają wiele nagród za tak głośne w branży realizacje biurowe i coworkingowe, jak: Brain Embassy, OLX Group czy za projekt wykonawczy Mindspace. O współczesnych oczekiwaniach najemców, trendach w projektowaniu przestrzeni biurowych, a także o tym, dlaczego wdrożenie popularnej koncepcji Activity Based Working nie zawsze okazuje się dobrym rozwiązaniem rozmawiamy z architektem Bartoszem Trzopem, założycielem i prezesem zarządu pracowni Trzop Architekci.

Państwa projekty ostatnio odbiły się głośnym echem w branży. Nagrody zazwyczaj wiążą się z większymi oczekiwaniami ze strony klientów, choć z drugiej strony są też dla nich zachętą do współpracy. Jak Pan to ocenia?

Zdarza nam się zgłaszać nasze projekty do konkursów, ale znacznie częściej dzieje się to za pośrednictwem klientów lub bezstronnych osób. Tym bardziej jest nam niezwykle miło, że ktoś docenia nasze realizacje. Oczywiście nagro...

Artykuł dostępny tylko w prenumeracie PREMIUM

Pozostało jeszcze 93% treści

Podstawowy

Usługi doradcze w branży utrzymania czystości

Wiedza z zakresu cleaningu jest jak program antywirusowy – nieustannie należy ją aktualizować, inaczej staje się bezużyteczna. Dotyczy to zresztą kompetencji we wszystkich szybko rozwijających się dziedzinach gospodarki.